ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Gumárny Zubří, akciová společnost.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hamerská 9, Zubří, 75654
  • Přidáno: 5. 6. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(PRODAVAČ/KA V KANTÝNĚ
Požadujeme: Vyučení, praxe v potravinářství - výhodou, zodpovědnost a spolehlivost
Náplň práce: Prodej zboží zákazníkům, příjem a výdej hotovosti za prodané zboží, doplňování zboží na prodejně, ocenění zboží prodejní cenou, denní uzavírání hotovosti na pokladnách.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na adresu: Martina.Frydlova@guzu.cz.
Do předmětu zprávy uveďte "PRODAVAČKA".
Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 228.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 16 600 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon571 662 228