ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro KAMAX - METAL s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Havlíčkova 3057/147, Kroměříž, 76701
  • Přidáno: 2. 6. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: manipulace se zbožím ve skladu, přímý kontakt se zákazníkem, obsluha strojů: hydraulické nůžky, pásová pila, ruční autogen
- Požadujeme: zodpovědnost a samostatnost, právnění k užívání VZV (není podmínkou, možnost získání oprávnění na pracovišti)
- Nabízíme: práci pouze ve všední dny (40 hodin týdně), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, možnost zaučení na strojích CNC (pálící a ohýbací stroje), možnost získání řidičského oprávnění různých skupin
- kontakt telefonicky, paní Handlová, tel.: 739 203 806, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: r.handlova@kamax-metal.cz)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední
Hrubá mzda: 26 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739 203 806