ZpětVycentrovat mapu

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro Česká golfová asociace s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Hořehledy 35, Spálené Poříčí (Hořehledy), 33561
  • Přidáno: 26. 1. 2024

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
   o Individuální a profesionální přístup ke klientům golfového areálu
   o Přijímání a evidence rezervací provozu hřiště a hotelu
   o Poradenství v oblasti golfové hry a golfového vybavení včetně prodeje v obchodu a informačním centru
   o Koordinace provozu hřiště a hotelu s dalšími zaměstnanci resortu
Požadujeme:
   o Znalost práce na PC
   o Základní znalost alespoň jednoho cizího jazyka
   o Časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz)
   o Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, příjemné vystupování
   o Znalost golfového prostředí výhodou
Nabízíme:
   o zaměstnanecké slevy)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 23 000 – 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 012 892