ZpětVycentrovat mapu

Ostatní uklízeči a pomocníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Padlých hrdinů 312, Frýdlant nad Ostravicí, 73911
  • Přidáno: 14. 7. 2024

Ostatní uklízeči a pomocníci:

UpresnujiciInformace(C04 z:12/7/2024
Rámcová náplň práce:
- běžný úklid, umývání a desinfekce vnitřních prostor Střediska
- pracovní doba 6:00-14:30 hod.
- jednosměnný provoz 40 hodin týdně včetně sobot a nedělí.
Požadavky:
- odpovědnost
- předložení výpisu z RT
- kladný vztah k cílové skupině - senioři
- schopnost pracovat v týmu
- dobré komunikační dovednosti
- dobrý zdravotní stav
- praxe v zařízeních podobných služeb vítána.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou
- platové rozpětí dle platných platových tabulek, osobní ohodnocení
- systém odměn
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné ceny stravování
- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify.
- předpokládaný nástup dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií dokladu o vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na stredisko@sssfno.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola