ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro WeKool s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: 1. máje 481/16, Ostrava, 70900
  • Přidáno: 15. 8. 2024

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(VYHRAZENO pro OZP.
První kontakt E-MAILEM: kariera@wekool.cz
Jsme ostravská společnost WeKool s.r.o. - sociální podnik. Jsme stabilní společnost s 30 zaměstnanci. Aktuálně rozšiřujeme náš tým v Ostravě na pozici asistent/asistentka projektového manažera .Přidej se k nám a společně vybudujeme nejlepší tým. Nabízíme podporu a přátelské prostředí, ve kterém se můžeš rozvíjet. Nástup je možný dle dohody.

Jaká bude tvá pracovní náplň:
- práce na PC
- podíl na chodu společnosti
- zkušenost s inventarizací majetku výhoda ne nutnost
- příprava podkladů pro manažera
- vyřizování emailové korespondence
- pravá ruka projektového manažera
- zkušenosti iso 9001 výhodou ne podmínkou

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít:
- pokročilá znalost na PC ( word,excel, MS Office)
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- ochotu se učit novým věcem
- odolnost vůči stresu

Co ti můžeme nabídnout:
- práci v moderním prostředí
- skvělý kolektiv
- bezednou výbornou kávu
- podporu od vedení firmy
- multisport kartu ( po zkušební době)
- 25 dní dovolené
- volné svátky i víkendy
- teambuildingové akce
- telefon i pro soukromé účely

Vše tě naučíme a pomůžeme.

Zaujali jsme tě?
Tak to jsme moc rádi. zašli svůj životopis na kariera@wekool.cz a budeme se těšit na spolupráci. Držíme ti židli!!

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 13 000 – 15 000 Kč/měsíc

* povinná položka