ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro COGEBI a. s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Vožická 2104/28, Tábor, 39002
  • Přidáno: 15. 8. 2024

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Upřesňující informace:
MÍSTO VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY A  OZZ
Náplň práce:
o Udržování a zlepšování strojního parku
o Zámečnické práce na dílně
o Soustružení a frézování, obrábění
o Kooperace se zaměstnanci ve výrobě
Požadujeme:
o Vyučen v technickém oboru -  obráběč kovů, zámečník, strojírenství apod.
o  Zkušenosti s prací na frézce, soustruhu nebo v oblasti zámečnictví.
o  Praktické zkušenosti s údržbou strojů ve výrobním provozu.
o Svářečský průkaz nebo VZV výhodou
o Manuální zručnost
o Ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody:
Pololetní odměny, příspěvek na doplňkové penzijní spoření měsíčně 600,- Kč, závodní stravování = hodnota menu 30 Kč je jen příspěvek zaměstnavatele, kantýna, e-stravenky až 550 Kč měsíčně, benefitní program pro volnočasové aktivity 900,-/čtvrtletně, odměny za pracovní výročí aj.
Kontakt: telefonicky (8:00 - 16:00 hod.), e-mailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon381 493 212; 778 782 130