ZpětVycentrovat mapu

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro Sewing Development Czech Company s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jablonec nad Nisou
  • Přidáno: 30. 5. 2024

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- práce na přidělených strojích a provádění operací, které jsou přiděleny v kvalitě dle předaného vzoru
- výroba kusová, výroba sériová textilních šitých výrobků

Požadujeme:
- Praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou.
- Zodpovědný přístup k práci
- Manuální zručnost

Nabízíme:
- moderní pracovní prostředí, pracoviště v Jablonci nad Nisou,
- moderní šicí technologie,
- odpovídající mzdové ohodnocení mzdu v rozpětí 28 000 - 30 000 Kč hrubého,
- zajímavou a kreativní práci v přátelském prostředí,
- prostor pro seberealizaci, profesní i osobnostní rozvoj,
- dovolená,
- pracovní smlouvu na plný úvazek,
- benefity

V případě zájmu o nabízenou pozici nám na e-mailovou adresu info@sdcc.cz  zašlete:
- strukturované CV,
- podmínkou pro přijetí je pozvání na zkoušku na šicí test.

Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení. Výběr kandidátů/tek bude probíhat průběžně.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 28 000 – 30 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon601 119 058