Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Nabídka práce na volnou pozici pro Wotan Forest, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Kvasinská 297, Solnice, 51701
  • Přidáno: 14. 9. 2024

Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv):

UpresnujiciInformace(Kontakt e-mailem na adresu kariera@wotan.cz.

Požadujeme:
- osvědčení k obsluze parních kotlů 3. třídy (8 až 50t/hod) na pevné a plynné palivo výhodou (není podmínkou- možnost zaškolení a získání osvědčení)
- základní znalost práce na PC
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- obsluha nové parní kotelny
- práce v řídícím centru kotelny i v areálu závodu.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- penzijní připojištění a další slevové programy pro zaměstnance
- nástup možný ihned.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 25 000 – 29 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 449 527