ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Nabídka práce na volnou pozici pro Filipa, a.s..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hořice
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
" kontrola hotových výrobků na všech určených pracovištích v určeném rozsahu
" obchůzky a kontroly jednotlivých pracovišť
" kontrola dodržování nastavených opatření
" zaznamenávání výsledků zjištěných závad do protokolu o provedené kontrole

Požadujeme:
" praxe na obdobné pozici (výhodou)
" komunikační dovednosti
" spolehlivost
" pečlivost
" zájem o práci a ochota učit se nové věci
" vyhrazeno pro OZP

Nabízíme:
" Příjemné prostředí v prostorech úspěšné a rostoucí české společnosti
" Práci ve zkráceném úvazku 30 hodin/týden, směnný režim: 6:00 - 12:00 hod., 12:00 - 18:00 hod.
" 5 týdnů dovolené
" Místo pracoviště: Hořice

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 15 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon702119254 od 8:00 do 15:30 hodin