ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro Město Rokytnice v Orlických horách.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí Jindřicha Šimka 3, Rokytnice v Orlických horách, 51761
  • Přidáno: 2. 8. 2024

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace a náležitosti přihlášky zveřejněny na úřední desce www.rokytnicevoh.cz
Uzávěrka přihlášek 16.9.2024 v 10:00 hod.
Přihlášku lze osobně doručit na podatelnu Městského úřadu Rokytnice v Orlických horách nebo zaslat prostřednictvím pošty na adresu Městský úřad Rokytnice v Orlických horách, náměstí Jindřicha Šimka čp.3, 517 61 Rokytnice v Orlických horách.
Obálka musí být označena "Výběrové řízení - referent/ referentka Odboru výstavby a životního prostředí - NEOTEVÍRAT."

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v některém z oborů přírodovědného směru (případně příbuzném technickém oboru a praxe v oboru životního prostředí)
- státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občan, který má v ČR trvalý pobyt
- věk 18. let, způsobilost k právním úkonům, jednací jazyk
- bezúhonnost ve smyslu § 4 odst. 2 zákona o úřednících
- splnění dalších předpokladů pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem
- znalost právních předpisů, zejména zákona o ochraně přírody a krajiny, zákona o obcích a správního řádu
- osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti v ochraně přírody a krajiny výhodou
- praxe ve veřejné správě výhodou
- dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové práce
- znalost práce na PC - Word, Excel, internet
- spolehlivost, flexibilita, ochota dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Náplň práce:
- zajišťování agendy správy složek životního prostředí
- spolupráce při zajišťování výkonu agend v rámci Odboru výstavby a životního prostředí a další úkoly dle potřeb zaměstnavatele.

Nabízíme:
- 9.-10. platová třída
- po zapracování osobní ohodnocení, zajímavé odměny
- příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravné
- 25 dní dovolené, 3 dny sick days, 2 dny free days
- nástup 1.10. 2024, případně dle domluvy. )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)