ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nemocniční 734/13, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 31. 7. 2024

Obchodní referenti:

UpresnujiciInformace(Kontakt:telefonicky  i osobně  od 9-14 hodin, Nemocniční 13, Šumperk
Požadujeme:
Aktivní znalost práce na PC (MS Office).
Znalost AutoCADu výhodou, alespoň základní znalost AJ.
Řidičský průkaz "B".
Zkušenosti v obchodní činnosti, čtení stavební dokumentace.
Technická představivost, komunikativnost, svědomitost.
Samostatnost, rychlé rozhodování.
Časová flexibilita, kultivované vystupování.
Nutné - řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
Zajišťování obchodní agendy střediska otvorových výplní.
Přijímání poptávek a následné zpracování dle požadavků zákazníků.
Koordinace samotné realizace obchodních případů ve spolupráci s ostatními odděleními.
Osobní účast na obchodních projektech.
Zázemí stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity. Pracovní doba od 6-14 hodin. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců,následně na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:
Finanční příspěvek na penzijní/životní pojištění, dotované obědy v areálu společnosti, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, 25 dnů dovolené, odměna při splnění docházky bez absence.

Pozn.: Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem kontaktováni.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 30 000 – 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon776436183