ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělník

Nabídka práce na volnou pozici pro ARWA Personaldienstleitungen s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Cheb, 35002
  • Přidáno: 13. 6. 2024

<strong>Místo výkonu práce:</strong>Cheb

<strong>Typ pozice:</strong>Plný úvazek, 2 směny

<strong>Požadujeme:</strong>
<ul>
  <li>Znalost výkresové dokumentace</li>
  <li>Schopnost převodu jednotek</li>
  <li>Spolehlivost a pečlivost</li>
  <li>Manuální zručnost a fyzickou zdatnost</li>
  <li>Základní technické dovednosti a ochotu učit se nové věci</li>
</ul>
<strong>Nabízíme:</strong>
<ul>
  <li>Stabilní zaměstnání v zavedené firmě</li>
  <li>Práci na dvě směny (ranní a odpolední)</li>
  <li>Možnost ubytování pro zájemce mimo region</li>
  <li>Přátelské pracovní prostředí a kolektiv</li>
  <li>Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání</li>
</ul>
<strong>Náplň práce:</strong>
<ul>
  <li>Montáž a kompletace výrobků dle technické dokumentace</li>
  <li>Práce s nástroji a měřicími přístroji</li>
  <li>Kontrola kvality a dodržování výrobních postupů</li>
  <li>Převody jednotek dle požadavků</li>
</ul>
Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis na e-mail:<a href="mailto:kontakt@firma.cz">karlovyvary@arwa.cz</a> nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +420 352 601 788.

Těšíme se na Vaši reakci!

* povinná položka