ZpětVycentrovat mapu

Obsluha vrátnice Slavkov u Brna

Nabídka práce na volnou pozici pro AVES.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Okružní, Slavkov (Slavkov u Brna), 68401
  • Přidáno: 20. 9. 2024

Náplň práce:

noční služby 12 hodinové služby cca 2-3x krát do týdny PO-NE
pochůzková činnost, evidence vozidel
pracoviště: Slavkov u Brna
snadná dostupnost MHD
Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr až 128Kč/hod.
Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E
Příspěvek na dopravu v případě dojíždění
Požadujeme:

zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
praxe na podobné pozici výhodou
příjemné vystupování
Pracovní místo vymezené zaměstnavatele pro invalidní důchodce

* povinná položka

Telefon548423274