Výrobní dělník - mzda 33.200,- Kč měsíčně - dvousměnný provoz

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Opava), 702 00
  • Přidáno: 23. 7. 2024

Hledáte práci s možností naučit se více? Máte nebo chcete praxi ve výrobě? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Náplň práce:
Výroba a kompletace interiérových a exteriérových komponentů pro průmysl i domácnosti

Co od Vás očekáváme:
- Praxi ve výrobě - není podmínkou
- Vyučení ve strojírenství

Co Vám můžeme nabídnout:
- Hrubá měsíční mzda 33.200,- Kč včetně bonusů
- Docházkový bonus 5.000,- Kč měsíčně
- Příplatek za odpolední směnu
- Dotované stravování (závodní stravování)
- Práce pouze na dvě směny
- Možnost čerpání finančních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost přesčasů
- 25 dní dovolené
- Možnost kariérního růstu