ZpětVycentrovat mapu

Obchodní referenti

Nabídka práce na volnou pozici pro BEXIM PALETTEN s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Smržická 871, Kostelec na Hané, 79841
  • Přidáno: 29. 8. 2024

Obchodní referenti:

UpresnujiciInformace(Kontaktní osoba Šmehlíková Hana, tel.: 731 506 584, e-mail: h.smehlikova@beximpaletten.cz.

Do naší společnosti BEXIM PALETTEN s.r.o. zabývající se výrobou přepravních kontejnerů, hledáme komunikativního kolegu do pozice specialista nákupu.
Náplň práce: strategický i operativní nákup materiálu a služeb ve strojírenské firmě, vedení cenových jednání, uzavírání a správa nákupních kontraktů, zpracování analýzy trhu a potencionálních dodavatelů, aktivní management dodavatelů

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, vynikající komunikační dovednosti, zkušenost s nákupem hutního materiálu, znalost MS Office, znalost systému Helios výhodou, znalost anglického jazyka na úrovni B2, znalost německého jazyka výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme: zázemí stabilní a silné české společnosti, výborné finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, občerstvení na pracovišti

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 506 584