Pracovník do výroby/operátor - mzda až 34.800,- Kč/měs. - dvousměnný provoz

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Frýdek-Místek), 702 00
  • Přidáno: 12. 7. 2024

Hledáte zajímavou práci pouze na dvě směny? Pokud ano, neváhejte a přidejte se k potravinářské výrobě ve Frýdku-Místku.
Momentálně obsazujeme více pracovních pozic. Na základě pohovoru Vám nabídneme pozici, která Vám bude vyhovovat a odpovídat Vašim zkušenostem.

Nabízíme:
- Měsíční hrubá mzda až 34.800,- Kč vč. osobního ohodnocení a prémií
- Čtvrtletní prémie za docházku až 3.000,- Kč
- Osobní ohodnocení až 7.000,- Kč měsíčně
- Stravenky
- Během pracovní doby přístup k denní místnosti, kde je možnost ochutnat výrobky
- Možnost zakoupení výrobků za zaměstnanecké ceny
- Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
- Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
- Kariérní růst
- Nástup možný ihned
- Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
- Práce v čistém a moderním prostředí

Pracovní náplň:
- Jednoduchá práce na zaučení v potravinářské výrobě
- Nejedná se o automotive

Požadujeme:
- Praxe ve výrobě

* povinná položka