ZpětVycentrovat mapu

Správci objektů

Nabídka práce na volnou pozici pro RIGUM, s.r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jarohněvice 1666, Dubňany, 69603
  • Přidáno: 17. 7. 2024

Správci objektů:

UpresnujiciInformace(V současné době rozšiřujeme výrobu, a proto hledáme do našeho týmu v Dubňanech nového kolegu na pozici:
Mechanik, Údržbář, Provozní technik
Pracovní náplň:
- Údržba, ovládání a seřizování vulkanizačních lisů, vytlačovacích strojů
- Údržba a správa areálu firmy
Očekáváme:
-             řidičský průkaz na VZV
-             časovou flexibilitu
- pracovitost
- pečlivost a spolehlivost
- manuální zručnost a aktivní přístupNabízíme:
- zázemí a jistotu práce ve stabilním odvětví
- stravenkový paušál
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- pracovní doba 6:00 - 14.30 hod
- pracovní smlouva na 6 měsíců, následně smlouvu prodlužujeme
Nástup možný ihned. PP na půl roku s možností prodloužení.
V případě, že vás pozice zaujala, pošlete nám Váš strukturovaný životopis na email personalistika@rigum.cz a do předmětu uvádět  Mechanik

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné