Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Nabídka práce na volnou pozici pro Akciový pivovar LIBERTAS a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Škvorecká 2200, Úvaly, 25082
  • Přidáno: 29. 5. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby):

UpresnujiciInformace(Upřesňující údaje:
- základna Úvaly, rozvoz po ČR

Náplň práce: Rozvoz sudů a pivovarských výrobků zákazníkům v Praze, Středočeském kraji a v Brně 2 až 3x týdně. V případě plného úvazku i pomocné práce v pivovaru, mytí sudů, příprava sladu, stáčení lahví apod.
Požadavky: ŘP sk. B, (schopnost bezpečně řídit dodávku), fyzická zdatnost (manipulace se sudy), slušné vystupování (přímá komunikace se zákazníky), bezúhonnost (hmotná zodpovědnost, nakládání s hotovostí), časová flexibilita, schopnost nejzákladnějšího ovládání počítače.

Zaměstnanecké výhody:
- práce v malém příjemném kolektivu v minipivovaru, příležitostně spropitné od zákazníků)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 10 000 – 26 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon774 224 702