ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Nabídka práce na volnou pozici pro Josef Gořalík.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hlinsko pod Hostýnem 130, Bystřice pod Hostýnem (Hlinsko pod Hostýnem), 76841
  • Přidáno: 30. 8. 2024

Mechanici a opraváři osobních automobilů:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Hlinsko pod Hostýnem
- Náplň práce: mechanické práce, diagnostické práce apod.
- Požadavky: vhodné i pro absolventy, ŘP sk.B, ochota, loajalita, chuť do práce, po zaučení samostatnost
- Benefity: příspěvek na stravu, profesionální školení, slevy na firemní služby a produkty
- Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. (pan Gořalík, tel: 775 681 484), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: autoservis@goralik.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 681 484