ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro PROMA REHA, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Riegrova 342, Česká Skalice, 55203
  • Přidáno: 21. 6. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Společnost PROMA REHA, člen skupiny VCL Group, český výrobce zdravotnického nábytku a vybavení, hledá posilu do svého týmu ZAHRANIČNÍHO OBCHODU. Vaším hlavním úkolem bude rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky v zahraničí, a dále budování sítě nových distributorů.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: vyhledávání a získávání nových obchodních partnerů / distributorů, zlepšování vztahů se stávajícími obchodními partnery, zpracovávání a kalkulace obchodních nabídek, zpracování objednávek.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; AJ na pokročilé úrovni - slovem i písmem, další jazyky výhodou; praxe na obdobné pozici výhodou; řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat; dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet); výborné komunikační a prezentační dovednosti; organizační schopnosti.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti, práci v příjemném prostředí, jednání se zahraničními zákazníky, zahraniční pracovní cesty, bonusy závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů, notebook, mobilní telefon.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon+420 775 776 094