Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

Nabídka práce na volnou pozici pro T E R M O Frýdlant n.O. s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Frýdlant nad Ostravicí
  • Přidáno: 29. 5. 2024

Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv):

UpresnujiciInformace(C04 z:27/5/2024  a:29/8/2024
Náplň práce:
- pomocníci topiče na obsluhu kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků.
Požadujeme:
- vyučení obor strojní nebo podobném
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti, spolehlivost, pečlivost.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení,
- nástup ihned nebo dle dohody
- 25 dní dovolené, příspěvek na stravování - stravenky.
 Životopis zašlete emailem, proběhne VŘ.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 138 Kč/hodinu

* povinná položka