ZpětVycentrovat mapu

Účetní všeobecní

Nabídka práce na volnou pozici pro ŠEDOVÁ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Budovatelská 872/51, Rohatec, 69601
  • Přidáno: 21. 6. 2024

Účetní všeobecní:

UpresnujiciInformace(Do stále se rozvíjející společnosti hledáme všeobecnou účetní.
Místem výkonu práce je: Budovatelská 51, Rohatec.
Náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy včetně závěrkových operací.
Požadavky: praxe alespoň 3 roky, znalost účetní a daňové legislativy, práce s účetním programem POHODA a MS Office (Excel, Word), samostatnost, důslednost, spolehlivost.
Co nabízíme: hlavní pracovní poměr, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, pružná pracovní doba, možnost zkráceného úvazku.
Měsíční odměny, možnost použití firemního vybavení, stravenkový paušál aj. Kontakt na tel. Po-Pá od 8:00 do 13:00 hod, nebo na e-mail.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)