ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci hospodářské správy

Nabídka práce na volnou pozici pro Správa silnic Královéhradeckého kraje.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pod Budínem 1179, Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • Přidáno: 2. 8. 2024

Odborní pracovníci hospodářské správy:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu na adresu ludmila.vlckova@uskhk.eu nebo telefonicky od 7:30 do 16:00 hod. Více informací o nabízené pozici naleznete na www.sskhk.cz->O organizaci->Volné pozice.

Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou, alt. možnost práce v Hradci Králové.

Požadujeme:
- SPŠ stavební nebo VŠ obor dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- ŘP skupiny B
- velmi dobrá místopisná znalost oblasti
- osvědčení k výkonu běžných prohlídek mostních objektů pozemních komunikací udělené ministerstvem dopravy ČR výhodou.

Náplň práce:
- zabezpečuje úkoly vyplívající z funkce majetkového správce silničních mostních objektů na svěřeném území
- podílí se na přípravě plánu oprav a údržby mostů a zdí na silniční síti - zpracovává rozpočty na provedení prací
- přebírá a kontroluje fakturaci provedených prací běžné údržby mostních objektů a zdí
- provádí a zajišťuje pravidelné prohlídky mostů dle zákona 13/1997 Sb. v platném znění, ČSN 73 6221 a provozní dokumentace a uplatňuje požadavky, z těchto prohlídek vyplývající (plán údržby a oprav)
- připravuje podklady pro investiční záměry
- kontroluje, připomínkuje a odsouhlasuje projektovou dokumentaci k investičním záměrům
- pracuje s evidenčním systémem MostařNet
- zpracovává žádosti o stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích (dopravní značení) v souvislosti se zatížitelností mostních konstrukcí
- spolupracuje při aktualizaci pasportu a evidenci mostních objektů
- vydává stanoviska k žádostem o povolení zvláštního užívání silnic (přeprava nadměrných nákladů)
- vydává závazná stanoviska pro umístění cizích zařízení do mostních objektů.

Nabízíme:
- PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
- 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
- osobní ohodnocení, zvláštní příplatek
- 5 týdnů dovolené, 5 sick days
- stravenky formou paušálu, nepeněžní benefity
- možnost využití homeoffice
- služební telefon, notebook, služební vozidlo
- pružná pracovní doba, zajistíme nutné kurzy a školení.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 33 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon495 540 219, 725 929 139