ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro OKNA JUHA s.r.o..

  • krátkodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Plzeň
  • Přidáno: 10. 7. 2024

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis na emailovou adresu: prace@okna-juha.cz

Co Vás čeká:
- Být pravou rukou obchodně technickému zástupci
- Administrativní činnost spojená s chodem kanceláře
- Práce v terénu v kombinaci s prací v kanceláři
- Úzká spolupráce s výrobou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Minimálně SŠ vzdělání -  v technickém oboru výhodou
- Znalost programu Klaes 7 podmínkou
- Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Spolehlivost
- Komunikativnost, vstřícnost a příjemné vystupování
- Samostatnost a schopnost organizace práce
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- Aktivní znalost MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:
- Podporu od vedení společnosti
- Práci u zavedené stabilní firmy s tradicí
- Možnost osobního a profesního růstu
- Flexibilní pracovní doba
- Odměny za dosažené výsledky
- Částečný pracovní úvazek, možnost občasné práce z domova
- Velmi dobré mzdové ohodnocení
- Kancelář v Plzni

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)