ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

Nabídka práce na volnou pozici pro OK AVIATION Service, s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Drásov 201, Drásov, 26101
  • Přidáno: 23. 2. 2022

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení:

UpresnujiciInformace(Pozice: letečtí mechanici
Náplň práce
-  provádění údržby na letounech Pilatus, Piper, Cirrus a WT9 Dynamic
Požadavky
- vzdělání v technickém oboru
- předchozí praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost
- průkaz PART- 66 výhodou
- schopnost práce s anglickou dokumentací
- schopnost kolektivní i individální práce
- ochota učit se novým věcem
- aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost
Nabídka
- práce v příjemném pracovním kolektivu
- hlavní pracovní poměr
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
Pracovní doba:  8.00 hod. -  16.30 hod.
Nástup: možný ihned. Mzda: 30 000,- Kč
Kontakt: Krůtová Lenka, tel.: 318 690 644, e-mail: kariera@ok-aviation.cz
První kontakt emailem.
Místo výkonu práce: OK AVIATION Service, s.r.o., Drásov č.p. 201

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon318 690 644