Svářeč CO2 ve strojírenské výrobě - nadstandartní diety a ubytování

Nabídka práce na volnou pozici pro Personal fabric - agentura práce, a. s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Chopinova 8/483, Ostrava-Přívoz (Přerov), 702 00
  • Přidáno: 11. 7. 2024

Hledáme šikovné svářeče CO2 na hlavní pracovní poměr, kteří se nebojí svařování rozměrných kusů, mají zkušenosti v této oblasti a disponují svářečským průkazem.

Pokud jste to právě Vy, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Nabízíme:
- Měsíční čistá mzda 32.000,- Kč včetně diet a příplatků
- Denní diety 398,- Kč
- Ubytování s příspěvkem 6.000,- Kč
- 25 dní dovolené
- Možnost pravidelných týdenních záloh
- Možnost dalšího školení a profesního růstu
- Stabilní zaměstnání
- Pravidelný kontakt s našim koordinátorem

Pracovní náplň:
- Svařování CO2
- Drážkování
- Dvousměnný režim, nárazově nepřetržitý, včetně víkendů

Požadujeme:
- Certifikát 121 (základní kurz), 135, 136 (státní zkouška)
- Znalost čtení z technické výkresové dokumentace
- Manuální zručnost, přesnost a technické myšlení
- Samostatnost a zodpovědný přístup