ZpětVycentrovat mapu

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Nabídka práce na volnou pozici pro ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • Přidáno: 27. 9. 2024

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním životopisu na e-mailovou adresu nabory.rychnov@assaabloy.com.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického zaměření
- znalost práce na PC (MS Office).

Náplň práce:
- zodpovědnost za plynulý chod výroby - vedení lidí, plnění výrobního plánu, práce s výrobními příkazy
- zajištění provozní a technologické kázně podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů
- zajištění pravidelné a řádné údržby, kontroly a revize strojů, přístrojů a nástrojů (ve spolupráci s oddělením údržby)
- kontrola dodržování technologických postupů a předpisů BOZP
- podílení se na zlepšování aktivit výroby - 5S - pořádek, SMED - krátké přestavby, TPM - autonomní údržba.

Nabízíme:
- 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění
- docházkový bonus, program benefitů Cafeterie.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon494 511 125