ZpětVycentrovat mapu

Příslušníci v jednotkách požární ochrany HZS ČR

Nabídka práce na volnou pozici pro Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Česká Lípa
  • Přidáno: 2. 8. 2024

Příslušníci v jednotkách požární ochrany HZS ČR:

UpresnujiciInformace(Zákonné požadavky: bezúhonnost, státní občanství ČR, minimální stupeň dosaženého vzdělání -střední s maturitní zkouškou
Další požadavky: zdravotní způsobilost A, fyzická způsobilost, osobnostní způsobilost, ŘP C výhodou, ale není podmínkou;
Náplň práce: záchranné a likvidační práce při ochraně životů a zdraví obyvatel a majetku před požáry a pomoc při mimořádných událostech. Řízení vozidla s právem přednosti v jízdě a obsluha mobilní požární techniky a ostatních prostředků strojní služby v rozsahu skupiny řidičského oprávnění a ostatních získaných odborností.
Pracovní doba: nepřetržitý režim služby, střídání ve směnách v rámci 24 hodin po sobě jdoucích, 16 hodin je výkon služby a 8 hodin služební pohotovost na služebně
Doba neurčitá po 3 letech služby. Místo výkonu služby: stanice Česká Lípa a stanice Doksy
První kontakt telefonicky v době od 8:00 - 16,30 hod nebo e-mailem

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 34 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon950 470 149, jan.springer@hzscr.cz