ZpětVycentrovat mapu

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro Arimo spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: J. Skácela 1547, Strážnice, 69662
  • Přidáno: 29. 5. 2024

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
" zavádění nových výrobků (tvorba technologického postupu, šití vzorků, normování)
" organizace příchozích zakázek (kontrola materiálu, rozdělení práce mezi švadleny, řešení průběžných problémů, hlídání termínu zhotovení, kontrola kvality)
" optimalizace technologických a pracovních postupů s ohledem na čas výroby (návrhy změn, zlepšování, ověřování nových postupů)
" evidenční práce na počítači (docházka, objednávky, odpracované hodiny na jednotlivých zakázkách, normy)
" vedení kolektivu šicí dílny
" zaučování nových šiček, a rozvoj stávajícíchPožadujeme:
" odborné oděvní vzdělání / praxe na obdobné pozici
" schopnost uživatelské práce na počítači (word, excel, internet, e-mail, rychlé psaní)
" znalost oděvních technologií a materiálů
" odolnost proti stresu, a schopnost pracovat s termíny
" samostatnost, zodpovědnost, a spolehlivost
" organizační schopnosti, schopnost vést lidi, a komunikativnost
Nabízíme:
" finanční ohodnocení odpovídající Vaší snaze a schopnostem
" nástupní mzda 25 000 Kč / měsíc, díky bonusům až 35 000 Kč / měsíc
" pouze ranní směny, volné víkendy
" příspěvek na firemní stravování, uzamykatelný kolostav
" práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
" zajímavou a rozmanitou práci
" volnost, samostatnost, důvěru
Kontakt na tel. od 6:30 do 13:30 hod, na mail. )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon721547331