ZpětVycentrovat mapu

Lékaři specialisté

Nabídka práce na volnou pozici pro Nemocnice Šumperk a.s..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Nerudova 640/41, Šumperk, 78701
  • Přidáno: 25. 7. 2024

Lékaři specialisté:

UpresnujiciInformace(Co požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství v souladu se zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění;
- zájem o paliativní medicínu.
Co Vás čeká:
- stanete se součástí konziliárního nemocničního týmu podpůrné a paliativní péče a budete spolupracovat napříč odděleními Nemocnice Šumperk a to především při:
- péči o nevyléčitelně nemocné pacienty a jejich blízké;
- poskytování podpory v různých fázích nemoci a pozůstalostní péči;
- péči o pacienty a jejich blízké ve velké spádové oblasti.
Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- plný pracovní úvazek, případně kratší úvazek dle Vašich možností, možná je práce na dohodu mimo pracovní poměr;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity.
K žádosti je třeba doložit:
- motivační dopis;
- životopis;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.
Další benefity: příspěvek na pezijní připojištění, bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a vouchery za zvýhodněné ceny, slevy u smluvních partnerů.
TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!
Kontakt: e-mailem.

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon583335006