ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Plzeňská 929, Klatovy, 33901
  • Přidáno: 2. 10. 2024

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr – plný anebo zkrácený úvazek (minimálně 80 hod. měsíčně), 12 hod. noční směny.
Pracovní místa vyhrazena pro OZP.
Vznik pracovního poměru říjen 2024.
Požadujeme čistý trestní rejstřík, odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát "strážného" (možno dodělat při nástupu do zaměstnání).
Náplň práce: kontrola objektu, osob a vozidel, vedení evidence.
V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu info@zcba.cz.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola

* povinná položka

Telefon608 339 381