ZpětVycentrovat mapu

Asistenti pedagogů

Nabídka práce na volnou pozici pro PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hrubínova 1458/1, Hradec Králové, 50002
  • Přidáno: 21. 9. 2024

Asistenti pedagogů:

UpresnujiciInformace(PP na 1 rok s možností prodloužení
Náplň práce:
- účastní se výchovně vzdělávacím procesu dle pokynů učitele
Pomáhat žákovi při:
- rozvoji grafomotoriky
- rozvoji smyslového vnímání, pozornosti, koordinace
- doprovodu a přesunu po škole a při mimoškolních akcích
- adaptaci na školní prostředí
- komunikaci se spolužáky
- vytváření pracovních návyků
- vytváření základních hygienických návyků a jejich nácviku (osobní hygiena, použití WC)
- sebeobsluze, vede ho k samostatnosti (oblékání a svlékání, používání speciálních pomůcek)
- nácviku a upevňování motorických, psychických a sociálních dovedností (přesuny na invalidní vozík, RHB kočárek, podávání jídla a pití, krmení, pohyb ve vnitřním i vnějším prostoru)
- doprovodu na zájmové a volnočasové aktivity
- zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
- při pobytu ve školní družině

Požadujeme:
- profesionální a kladný přístup k dětem
- odpovídající vzdělání nebo kurz AP
- orientaci v problematice
- schopnost týmové práce
- spolehlivost-
Dále nabízíme:
- stabilita zaběhlé organizace
- práci na HPP
- odpovídající finanční ohodnocení
- prostor pro další osobní rozvoj a vzdělávání
- práci v hezkém prostředí
Dovolená navíc, prostor pro další osobní rozvoj a vzdělávání (např. kurzy, konané přímo v organizaci)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka