ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro DHL Express (Czech Republic) s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bucharova 2641/14, Praha, 15800
  • Přidáno: 27. 2. 2021

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Kontakt:katerina.tesarova@dhl.com
Upřesňující informace:
Náplň práce: detailní přezkoumávání původu zásilek, provádění záznamů o přezkoumání v systému, poskytování podpory a poradenství příslušným DPS kontaktním osobám v jiných zemích, posuzování zásilek proti UN, EN, US OFAC seznamům, potvrzování výsledků a vynaložených aktivit v příslušném systému, eskalace záznamů o zásilkách DPS Supervisorovi.

Požadováno: znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce v mezinárodním týmu), zkušenosti z obdobné pozice výhodou.

Zaměst.výhody:
Stravenky, dovolená navíc, slevové programy aj.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 36 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739545191